Su džiaugsmu pranešame, kad mūsų renginių grupės Anvelton renginys AnvelTonai 2017 — yra kultūros ir meno vienos nakties festivalio Kultūros Naktis 2017 dalis.
Jauni, talentingi, originalūs, ambicingi ir dar daug kitų gražių epitetų. Galima labai ilgai pasakoti apie šiuos nuostabius muzikinius kolektyvus vardinant visus jų privalumus ir talentus.
Ateikite, išgirskite juos gyvai ir įsitikinkite patys.

Dalyvauja:
SAULA
(modern folk/alternative)
EVOLUTION
(alternative rock/modern pop)
GOT M.O.U.
(alternative electronic/industrial)
ARCADIA REPEATS
(electronic/instrumental/ambient)

Labai lauksime Jūsų mūsų renginyje AnvelTonai 2017 | Kultūros naktis. Renginys yra nemokamas ir yra kultūros ir meno festivalio Kultūros Naktis 2017 dalis.
Dalyvavimas tiesiog būtinas!

Renginio vieta:
Kavinė “Balti Drambliai” lauko scena
Vilniaus g. 41, Vilnius
Pradžia: 21.00val
Pabaiga: 02:00val

Organizatorius: Anvelton

Daugiau informacijos:
www.anvelton.lt
www.fb.com/anvelton
info@anvelton.lt

Plačiau apie muzikinius kolektyvus:

«SAULA» — grupė, kurianti unikalų skambesį — šiuolaikinės muzikos ir lietuvių folkloro simbiozę. Sesės dvynės, kuria dainas pagal Salomėjos Nėries eiles ir kviečia kitaip pažvelgti į lietuvių kultūros šaknis ir pasimėgauti muzika.
***

Grupė «EVOLUTION» iš Vilniaus.
Kartu kuria ir aktyviai koncertuoja apie metus. Jau grojo klubuose ,,Tamstaclub», ,,Muzikos rūsys» , tai pat tokiose šventėse, kaip Kaziuko mugė, Gatvės Muzikos Diena. Grupės bendras tikslas — kurti savo muziką bei populiarinti ją.
Esame entuziastingi, siekdami savo tikslo išnaudojame visas galimybes. Mūsų jauna grupė pilna energijos, noro dirbti bei tobulėti.
***

Grupė «GOT M.O.U.» gimė 2016m. pavasarį, kai du geri draugai susitiko seno miesto palėpėje ir kalbėjo apie muziką, pasąmonę ir visatą. Pilnas grupės pavadinimas — Got Mind Of Universe — atskleidžia pagrindinę kūrybos temą, lydimą elektronic/industrial stiliaus skambesio. Taip idėja po idėjos gimsta naujos muzikinės kompozicijos, kurios įkvepia toliau kurti ir pristatyti savo muzikinį dialogą klausytojui.
***

»ARCADIA REPEATS» — tai dviejų ˛žmoniu projektas klajojantis po post muzikos gilumas, ambient platybes, bei vaikštantis elektroninės muzikos ašmenimis.
Duetas debiutavo 2016 metų pavasarį, nevengdamas pasirodymų nestandartinėse erdvėse, o tų pačių metų rudenį pristatė pirmąjį mini albumą »Human. Intelligence» Skalvijos kino centre.
2017 metais išleido klipą, kuriame be elektroninės ir instrumentinės muzikos, girdimas vokalistės Jelenos balsas, bei McKaras vaizdai.