Renginių organizavimo grupė Anvleton savo veiklą pradėjo 2012 metais ir per pakankamai trumpą laiką pelnė klientų pasitikėjimą ir įgijo pastovių klientų ratą. Mūsų komanda suformuota iš tikrų savo srities profesionalų, kurie nuolat plečia savo žinias renginių organizavimo, įgarsinimo ir apšvietimo srityse, bei turi šiuolaikišką, nestandartinį požiūrį į renginių planavimą ir organizavimą. Originalumas, išskirtinumas, pozityvios emocijos – būtent tai ir yra patys svarbiausi prieskoniai planuojant kokybišką renginį, kuris patiks ir kurį ilgai prisiminsite Jus ir Jūsų renginio svečiai.

Kompanijos vadovas Andrius, jau 20 metų dirba renginių organizavimo srityje. Per tokį ganėtinai ilgą laiką organizuojant muzikinius festivalius, koncertus, įvairaus pobūdžio šventes ir kitokius renginius, buvo sukaupta nemažai  patirties ir unikalių žinių. Šia patirtimi maloniai dalinamės su Jumis Jūsų renginio metu.
Nestandartinis požiūris leidžia mums paversti Jūsų renginį išties išskirtinių. Kiekvieno renginio planą mes kuriame vienodai kruopščiai ir atsakingai, diskutuojame, ieškome idealaus sprendimo, kaskart stengdamiesi atrasti kažką naujo, įdomaus ir įsimintino.
Verslo konferencija, privati įmonės šventė, vestuvės, koncertas, išleistuvių vakaras, romantiškas nepakartojamas pasimatymas, mums vienodai svarbus ir įdomus kiekvienas Jūsų planuojamas renginys.
Dar vienas svarbus kompanijos bruožas – visiškas konfidencialumas. Mes niekada neviešiname savo užsakovų vardų arba renginio nuotraukų be užsakovo sutikimo. Todėl visada būsite ramūs, kad Jūsų poilsio ir šventės vaizdais „nesimėgaus“ eilinis interneto vartotojas, suinteresuotas žurnalistas arba Jūsų kompanijos konkurentas užsukęs į mūsų internetinį puslapį arba socialinio tinklo paskyrą.
Mes ne tik organizuojame renginius, bet ir techniškai juos aprūpiname ir aptarnaujame. Naudojame tik kokybišką visų šiuolaikinių standartų atitinkančią įrangą ir nuolat plečiame savo techninės bazės galimybes.

Dirbame full event servise principu, tai reiškia, kad Jums daugiau nereikės ieškoti skirtingų paslaugų teikėjų Jūsų renginiui. Absoliučiai visas su Jūsų renginių susijusias paslaugas gausite iš vienų rankų.
Maloniai lauksime Jūsų.