Apie mus

Renginių organizavimo grupė Anvleton savo veiklą pradėjo 2012 metais ir per pakankamai trumpą laiką pelnė klientų pasitikėjimą ir įgijo pastovių klientų ratą. Mūsų komanda suformuota iš tikrų savo srities profesionalų, kurie nuolat plečia savo žinias renginių organizavimo, įgarsinimo ir apšvietimo srityje, bei turi šiuolaikišką, nestandartinį požiūrį į renginių planavimą ir organizavimą. Originalumas, išskirtinumas, pozityvios emocijos ir džiaugsmas – būtent tai ir yra patys svarbiausi prieskoniai planuojant kokybišką renginį, kuris patiks ir kurį ilgai prisiminsite Jus ir Jūsų renginio svečiai.

Kompanijos vadovas Andrius Velička renginių organizavimo srityje dirba daugiau nei 15 metų. Per tokį ganėtinai ilgą laiką organizuojant muzikinius festivalius, koncertus, įvairaus pobūdžio šventes buvo sukaupta nemažai renginių organizavimo patirties ir unikalių žinių. Kaip mes visi žinome žinias reikia realizuoti, o patirtimi dalintis, todėl šia patirtimi maloniai dalinamės su Jumis Jūsų renginių metų.
Nestandartinis požiūris leidžia mums atsisakyti lengvai nuspėjamų detalių, pasenusių renginių tradicijų ir paversti Jūsų renginį išties išskirtinių. Kiekvieno renginio planą mes kuriame vienodai kruopščiai ir atsakingai, eksperimentuojame, ieškome idealaus sprendimo, kaskart stengdamiesi atrasti kažką naujo, įdomaus ir įsimintino. Verslo konferencija, privati įmonės šventė, vestuvės, koncertas, išleistuvių vakaras, romantiškas nepakartojamas pasimatymas, mums vienodai svarbus ir įdomus kiekvienas Jūsų planuojamas renginys. Mums visiškai nėra svarbus kliento statusas, bet rupi kliento pasitikėjimas išreikštas mums.
Dar vienas svarbus kompanijos bruožas – visiškas konfidencialumas. Mes niekada neviešiname savo užsakovų vardų arba renginio nuotraukų be raštiško užsakovo sutikimo. Todėl visada būsite ramūs, kad Jūsų poilsio ir šventės vaizdais „nesimėgaus“ eilinis interneto vartotojas, suinteresuotas žurnalistas arba Jūsų kompanijos konkurentas užsukęs į mūsų internetinį puslapį arba socialinio tinklo paskyrą.
Mes ne tik organizuojame renginius, bet ir techniškai juos aprūpiname ir aptarnaujame. Naudojame tik kokybišką visų šiuolaikinių standartų atitinkančią įrangą ir nuolat plečiame savo techninės bazės galimybes.

Dirbame full event servise principu, tai reiškia, kad Jums daugiau nereikės ieškoti skirtingų paslaugų teikėjų Jūsų renginiui skirtingose kompanijos. Absoliučiai visas su Jūsų renginių susijusias paslaugas gausite iš vienų rankų.
Maloniai lauksime Jūsų.